Шановні жителі Петровецької громади! В разі відключення електроенергії, просимо звертатись на гарячу лінію АТ "Чернівціобленерго"!

Дата: 31.07.2023 10:30

Повідомляємо Вам, що власником електромереж та трансформаторних підстанцій на території населених пунктів громади, являється АТ ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО. В разі відключення електропостачання Вам треба звертатись на гарячу лінію АТ ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО за номером 0372584980 та зареєструвати заявку.

Для реєстрації заявки про відключення електропостачання необхідно повідомити оператору наступні дані: назву населеного пункту, вулицю, будинок, номер особового рахунку власника, прізвище, ім’я по батькові, номер трансформаторної підстанції, номер телефону заявника.

Нагадуємо, що тільки Ваш особистий дзвінок прискорить відновлення електропостачання.