оголошення про конкурс на заміщення посади директора закладу дошкільної освіти

Дата: 30.07.2021 14:43

Оголошення

про конкурс на заміщення посад директора: - Нижньопетровецького закладу дошкільної освіти «Ромашка»;

• Верхньопетровецького закладу дошкільної освіти «Зіронька»

Петровецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення посад директора:

1. Нижньопетровецького закладу дошкільної освіти «Ромашка» Петровецької сільської ради Чернівецького району  Чернівецької області (місцезнаходження: вулиця Головна, буд. 48, с.Нижні Петрівці, Чернівецького району  Чернівецької області, 59035);
  2. Верхньопетровецького закладу дошкільної освіти «Зіронька» Петровецької сільської ради Чернівецького району  Чернівецької області (місцезнаходження: вулиця Буковинська, буд. 202, с.Верхні Петрівці, Чернівецького району  Чернівецької області, 59034).

Найменування і місцезнаходження закладів освіти

1. Нижньопетровецький заклад дошкільної освіти «Ромашка» Петровецької сільської ради Чернівецького району  Чернівецької області (місцезнаходження: вулиця Головна, буд. 48, с.Нижні Петрівці, Чернівецького району  Чернівецької області, 59035);
  2. Верхньопетровецький заклад дошкільної освіти «Зіронька» Петровецької сільської ради Чернівецького району  Чернівецької області (місцезнаходження: вулиця Буковинська, буд. 202, с.Верхні Петрівці, Чернівецького району  Чернівецької області, 59034).

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу дошкільної освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»  та Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про освіту»

Громадянство України, вільно володіє державною мовою, вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж роботи педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на зайняття посади директора закладу дошкільної освіти особисто подає такі документи:

-Заява про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку 1.

-Згода на обробку персональних даних відповідно Закону України «Про захист персональних даних» (додаток 2).

-Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).

-Копія паспорта громадянина України.

-Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліст).

-Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою - Сертифікат (для призначення на посаду).

-Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.

-Довідка про відсутність судимості.

-Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Прийом документів здійснюється сільською радою з 30.07.2021 по 26.08.2021 включно до 17.00год.  за адресою: вул.Буковинська, 129, с.Верхні Петрівці, Чернівецького району, Чернівецької області.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

30-31.08.2021  у приміщенні Петровецької сільської ради.

Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

• перевіряє подані документи щодо відповідності установленим вимогам;
  • приймає рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі;
  • оприлюднює на офіційному вебсайті засновника перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

І етап – тестування та вирішення ситуаційних завдань.

ІІ етап – публічна презентація перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти.

- Оприлюднення результатів конкурсного відбору -  протягом  2 робочих днів після завершення конкурсного відбору.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Негрій Світлана,

(03735) 32-2-83

vpetrivci32283@ukr.net

Петровецька сільська рада повідомляє що відповідно до п.13 ч.1 ст.9 та ч.2 ст.10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 № 2704-VIII, керівники закладів освіти всіх форм власності належать до тих осіб, хто може підтвердити рівень володіння державною мовою тільки державним сертифікатом.