Новини спорту! Досягнення представників нашої громади!

Дата: 11.04.2023 15:49

З 07 по 09 квітня 2023 року у спортивному комплексі «Сонячна Долина» с. Бояни відбувся фінал Чернівецької області з волейболу серед чоловічих команд І ліга, сезон 2022-2023 рр.

За команду ВК «SPL-group»  одразу виступало троє гравців вихованців Верхньопетровецького волейболу, а саме:

• Кращий блокуючий - Володимир Багнюк;
  • Кращий ліберо - Георгій Грижинку;
  •  Вчитель фізичної культури Верхньопетровецького ліцею - Павел Артем.

У вирішальній грі за І місце, «фортуна» посміхнулась Чернівецькому рятувальнику, який у підсумку зайняв І місце, ІІ місце зайняли ВК «SPL-group»  та бронза ІІІ місце  ВК «ОкОйл ЧНУ – 2».

Також з 23 по 26 березня 2023 року у м. Берегово, Закарпатської області відбулася Всеукраїнська спартакіада серед керівників та фахівців місцевих, територіальних осередків ГО «ВФСТ «Колос», ДЮСШ «Колос», керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, керівників та фахівців профспілкових організацій Агропромислового комплексу України, у яких член виконкому Петровецької сільської ради Василь Сташеску став чемпіоном України та зайняв І місце у змаганнях з настільного тенісу.

Петровецька сільська рада з гордістю вітає переможців та бажає в подальшому успіхів!

З повним фотозвітом можна  ознайомитись на офіційній сторінці Петровецької сільської ради у мережі Facebook.Фото без опису